Grup H3ps! 4 MeLeK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CEM AVNAYİMİN YENİ RÖPÖRTAJI

2 posters

CEM AVNAYİMİN YENİ RÖPÖRTAJI Empty CEM AVNAYİMİN YENİ RÖPÖRTAJI

Mesaj tarafından Cemrel0ver Perş. Mayıs 08, 2008 3:30 pm

cemin röpörtajı go girl den

Cem aşka karşı çok dayanıklı...
Bak bu konuda neler söylüyor: "Aşk acısı yaşamıyorum ben.Çok aşık oluyorum ama acısını çekmiyorum.Sanırım çabuk aşık olduğum için çabuk unutuyorum.Bir günlük bir sevgilim bile olsa onu dolu dolu yaşıyorum.Ayrılmak gerekiyorsa da unutuyorum üstesinden gelebiliyorum." Kısacası kızlar o tam bir Don Juan!

Nasıl kızlardan hoşlanıyor?
Cem'in ilk platonik aşkı sarışın bir kızmış.Ancak Cem artık esmerlerden daha çok hoşlandığını söylüyor.

Onu en çok ağlatan aşk filmi...
Sandra Bullock ve Keanu Reeves'in oynadıkları "Göl Evi" onu çok etkiliyor.

Aşkla ilgili en büyük hayali...
Espritüel bir sevgilisi olsun istiyor.Onunla her yere gidebilmeyi ve arkadaşları arasında en gözde çift olmalarını istiyor.

"Aşık olduğumda en çok..." cümlesini nasıl tamamlar?
Sevdiği kişiyle topluluk arasına katılmayı seven Cem o kişiyle yalnız kalmayı sevmiyor.Çünkü aşık olduğu kişinin yanında durabilecek bir kız olması gerektiğini söylüyor.Onu en yakın arkadaşlarıyla tanıştırmak hep beraber kağıt okey poker oynamak istiyor.Aşık olmadığı birini ise kimseyle tanıştırmak istemiyor.

En kısa ilişikisi...
Merve isminde bir kızla arkadaş ortamında tanışmış.Kız da o gün Bodrum'a gidiyormuş.Yeni tanışmış olmalarına rağmen ondan çok hoşlanmış.O lavaboya gittiğinde gidip kendine bir bilet ayarlamış ve kızın yanına aturabilmek için bin bir ayarlama yapmış!Sonra da kızla birlikte Bodrum'a kadar gitmiş.En kısa ilişkisinin Bodrum ve İstanbul arasındaki otobüs saati kadar olduğunu söylüyor.Yaklaşık 14 saat olsa gerek.....

"İnternette aşk" konusu...
Cem böyle şeylere şans veriyor çünkü o da internette vakit geçirmeyi seviyor ve kendisine benzeyen insanların da orada olabileceğini, dolayısıyla da birbirlerini bulabileceklerini düşünüyor.Gerçi bugüne kadar internetten 30-35 kişiyle tanışmış ve hepsi de hayal kırıklığı olmuş.Ama onun tabiriyle "son 10 tanesi fena değil"miş.
Cemrel0ver
Cemrel0ver
<== Bendemi yeniyim==>

CEM AVNAYİMİN YENİ RÖPÖRTAJI Empty Geri: CEM AVNAYİMİN YENİ RÖPÖRTAJI

Mesaj tarafından Sena_Admin Perş. Mayıs 08, 2008 3:41 pm

saĞOL CNM
Sena_Admin
Sena_Admin
*******ADMİNİSTRATÖR****************
*******ADMİNİSTRATÖR****************

http://gruphepsi4.yetkinforum.net